TRÉNINKOVÝ DENÍK

DEMO verze

Vítejte na demoverzi našeho tréninkového deníku. V tréninkovém deníku vám ukážeme jak funguje naše spolupráce s klienty, v jakých formách, jak jsou tréninky popsané, z čeho se skládají, co vše můžete mít. Berte prosím v potaz, že je to výřez - ukázka, proto jsou názvy, videa, plány pomíchány a nedávají v kontextu úplný smysl.:)


Váš osobní tréninkový plán je zde!

A můžeš začít měnit svůj život.

Tréninkový deník

Týdenní tréninkový deník s jednoduchým přehledem. Pro otevření v numbers nebo excelu. Dále si nasdílíme společný google document, kde pokud to půjde budeš vyplňovat Tvoje dojmy z jendotlivých tréninků a podle toho budeme nastavovat váhy pro další tréninky.

Google online Tréninkový deník

Každý tréninkový plán má svoji verzi online v google iDisku, kde trenér má dohled nad klientem, zde plán může dopisovat, přepisovat, upravovat dle libosti, dopisuje změny například váh, cvik pokud je potřeba aj. (viz černá tlačítka).

Strečinková část

Základní strečinková cvičení, kde najdeš, jak a proč se má strečink provádět. Důležitá část mimo teorii jsou i praktické ukázky cviků na jednotlivé svalové skupiny.

Aktivační  trénink

Jedná se o speciální kruhový aktivační trénink. Cviky jsou sestaveny tak, aby dokázaly celé tělo stabilizovat, zpevňovat a připravovat  na větší zátěž. Aktivační trénink má 9 tréninkových jednotek.

Dynamika a rychlostní cvičení DK

Tato fáze se skládá ze 3 tréninkových jednotek a cvičí se po dobu 1 - 2 měsíců. Trénink je koncipován tak, aby byla zachována silová složka a získávala se dynamika a rychlost. Proto jsou do tréninků zařazeny občas i cviky bez náčiní. Všechny cviky jsou v tréninkovém plánu detailně popsány + video.

POZOR!!! Tento plán se ještě může během prvního měsíce měnit. Uděláme pár testů a zjistíme jak na tom jste technicky a poté trénink kdyžtak upravíme. Opět si nasdílíme společný dokument, kde budeme doplňovat váhy a připravovat je pro další cvičení.

BONUSY !

Díky, že jste si vybrali naše služby. A proto Vám chceme nabídnout možnost slevy na oblečení Under Armour, se kterou úzce spolupracujeme.  www.protrenink.cz.

Dále víme, že výživa je velmi důležitá. Spolupráce s anglickou firmou USN je tu. Pokud budete něco chtít, stačí si vytvořit profil a my Vám na něj zajistím slevu až 20%.

www.usn.co.cz

Ukázková videa k tréninkům, každý tréninkový plán má svoje vlastní video.

Objednávkový formulář