eCoaching.cz

Vítáme vás na stránkách naší společnosti. Která v první řadě chce podporovat a rozvíjet aktivní životní styl celým spektrem služeb.

Historie naší společnosti sahá do roku 2011, kdy jsme začali poprvé naše služby nabízet pouze mezi profesionální a vrcholové sporotvce. Dalším důležitým mezníkem je rozšíření služeb a ucelení našeho celkového programu i plánů pro to, jakým směrem se budeme nadále ubírat. Od roku 2014 se specializujeme na veškerou veřejnost, která má zájem o aktivní životní styl nebo změnu svého aktivního životního stylu.

Společnost, kterou vidíte a navštívili dnes na tomto webu je výsledek mnoha referencí a ohlasů od vás všech, kteří jste naše služby vyzkoušeli a dokázali nám pomoct je ještě více zvkalitnit.

Přeji vám osobně abyste zde našli opravdu to co hledáte a ze srdce si přeji, aby vaše cesta hledáním aktivního života u nás našla příjemné a konečné místo a rozšířili jste naší komunitu.


Leader

Mgr. Tomáš Pála

Narozen 29.7. 1985 v Benešově, sportovně vyrůstal od roku 1999 ve vrcholovém centru mládeže volejbalu USK Praha, kde získal řadu mládežnických titulů, vícenásobný akademický mistr ČR ve volejbalu. Od roku 2009 se specializuje herně pouze na beachvolejbal, ve kterém se dostal do top 10 hráčů žebříčku Českého volejbalového svazu ABV. Účastník republikových, evropských CEV a světových FIVB turnajů.

Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze. Kde dále pokračuje v doktorandské práci v oboru biomechanika a kinantropologie. Pracovně působí jako šéftrenér beachvolejbalového klubu na Strahově v Praze, kde se se svým kolegou stará o 300 mladých beachvolejbalových nadějí. Zastupuje řadu funkcí ve sportovních asociacích, v roce 2016 manažer reprezentce mládeže beachvolejbalu, od roku 2021 manažer reprezentace beachvolejbalu dívek kategorie U16,  člen asociace trenérů ČVS, člen asociace hráčů, člen komise reprezentace beachvolejbalu dívek, akreditovaný lektor školení trenérů beachvolejbalu. V roce 2020 spoluzakladatel sportovního spolku ChaPadlo, zaměřen na pohybový rozvoj a výchovu dětí předškolního a mladšího školního věku.

Po zkušenostech, které nabral během svého působení ve sportovním odvětví se rozhodl založit projekt eCoaching, který má pomáhat všem sportovcům a lidem s aktivním přístupem pro život v širokém spektru výkonnosti i sportovního odvětví.

pala@ecoaching.cz