Vše co potřebujete ke svému aktivnímu životu najdete u nás.

Lifestylová společnost

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

Vyberte si od nás to nejlepší z nabídky jendotlivých služeb nebo začněte se službou Premium žít svůj nový aktivní život naplno.

Trénujte s námi

Tréninkové plány

od 500,- Kč měsíčně
Poskytujeme tréninkové plány všech kategorií. Chcete nabrat, shodit, udržet si postavu, potřebujete kondici - posilovnu ke svému sportu.

Tréninkové vedení vytrvalostních sportů (běh, triathlon, duathlon).

Žádné závazky, pokud další měsíc již plán nepotřebujete, nic dál neplatíte.

Jezte s námi

Výživové plány a jídelníčky

od 500,- Kč měsíčně

Do detailu a perfektně vypracované výživové plány a jídelníčky. Pro klienty, kteří chtějí žít aktivní život, výkonnostní i profesionální sportovce. Každý plán je vypracován specialisty, kteří se zabývají výživou na té nejvyšší úrovni.

Žádné závazky, pokud další měsíc již plán nepotřebujete, nic dál neplatíte..

UK FTVS

Jsou vaše sny a cíle úzce spjaty s pohybovou činností? Fakulta tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze je jedinečnou přiležitostí k seberealizaci a vzdělávání. Tato škola nabízí velice pestré a odborné znalosti z oboru tělovýchovy, sportu, duševního rozvoje, ale i vědeckého bádání. Pokud vás tato škola opravdu zaujala, chcete na ni studovat a bojíte se, že neuspějete nebo jste již přijímací zkoušky splnili a máte problémy se studiem, dokážeme vás připravit či asistovat při vašem celém studiu. Naši profesionální trenéři, kteří jsou absolvoventy této prestižní fakulty dokáží být vaším dobrým rádcem a pomocníkem při talentových přijímacích zkouškách a studiem.

Pokud máte zájem o naší první konzultaci zdarma, vyplňte prosím formulář s heslem FTVS a my vás budeme kontaktovat.

Podpora sportovcům

V této době není vůbec lehké dosáhnout jako jednotlivec velkých sportovních cílů. Vyrůstá zde řada talentovaných lidí, kteří mají vlohy pro to být dobří a úspěšní. Sami víme jako bývalí a někteří i současní vrcholový sportovci, že sehnat veškeré zabezpečení pro tréninkový proces i výjezdy je velice složité a nákladné. My jsme dokázali již tyto cestičky vyšlapat a chceme je teď předávat dalším nastupujícím mladým hvězdám a hvězdičkám. Dostaneme vás k nejlepším odborníkům na dané služby, ke kterým byste se sami těžko dostávali.

Grantová - dotační agenda sportovních klubů a akcí

Poskytujeme profesionální služby dotačního poradenství. Připravujeme žádosti o dotace pro sportovní kluby. Máme rozsáhlé znalosti a zkušenosti s dotačními programy směřujícími k podpoře sportování a klubové aktivity. Naše služby pokrývají cyklus od nalezení vhodného dotačního programu po zpracování žádosti o dotaci.

Nebo využijte službu Premium!

Využijte svých možností naplno.

Služba premium nabízí veškerý komfort služeb, které nabízíme. A ještě mnohem víc.

  • Tréninkové plány
  • Jídelníčky a výživové poradenství
  • Fyzioterapie
  • Ortopedie
  • Tělovýchovné lékařství
  • Psychologická poradna a coaching
  • Vzdělávání
  • Mentorství

Od 900,- Kč měsíčně