Vše co potřebujete ke svému aktivnímu životu najdete u nás.

Lifestylová společnost

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

Vyberte si od nás to nejlepší z nabídky jendotlivých služeb nebo začněte se službou Premium žít svůj nový aktivní život naplno.

Trénujte s námi

Tréninkové plány

od 500,- Kč měsíčně
Poskytujeme tréninkové plány všech kategorií. Chcete nabrat, shodit, udržet si postavu, potřebujete kondici - posilovnu ke svému sportu.

Tréninkové vedení vytrvalostních sportů (běh, triathlon, duathlon).

Žádné závazky, pokud další měsíc již plán nepotřebujete, nic dál neplatíte.

Jezte s námi

Výživové plány a jídelníčky

od 500,- Kč měsíčně

Do detailu a perfektně vypracované výživové plány a jídelníčky. Pro klienty, kteří chtějí žít aktivní život, výkonnostní i profesionální sportovce. Každý plán je vypracován specialisty, kteří se zabývají výživou na té nejvyšší úrovni.

Žádné závazky, pokud další měsíc již plán nepotřebujete, nic dál neplatíte..

UK FTVS - příprava

Jsou vaše sny a cíle úzce spjaty s pohybovou činností? Fakulta tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze je jedinečnou přiležitostí k seberealizaci a vzdělávání. Tato škola nabízí velice pestré a odborné znalosti z oboru tělovýchovy, sportu, duševního rozvoje, ale i vědeckého bádání. Pokud vás tato škola opravdu zaujala, chcete na ni studovat a bojíte se, že neuspějete nebo jste již přijímací zkoušky splnili a máte problémy se studiem, dokážeme vás připravit či asistovat při vašem celém studiu. Naši profesionální trenéři, kteří jsou absolvoventy této prestižní fakulty dokáží být vaším dobrým rádcem a pomocníkem při talentových přijímacích zkouškách a studiem.

Pokud máte zájem o naší první konzultaci zdarma, vyplňte prosím formulář s heslem FTVS a my vás budeme kontaktovat.

Podpora sportovcům

V této době není vůbec lehké dosáhnout jako jednotlivec velkých sportovních cílů. Vyrůstá zde řada talentovaných lidí, kteří mají vlohy pro to být dobří a úspěšní. Sami víme jako bývalí a někteří i současní vrcholový sportovci, že sehnat veškeré zabezpečení pro tréninkový proces i výjezdy je velice složité a nákladné. My jsme dokázali již tyto cestičky vyšlapat a chceme je teď předávat dalším nastupujícím mladým hvězdám a hvězdičkám. Dostaneme vás k nejlepším odborníkům na dané služby, ke kterým byste se sami těžko dostávali.

Grantová - dotační agenda sportovních klubů

Poskytujeme profesionální služby dotačního poradenství. Připravujeme žádosti o dotace pro sportovní kluby. Máme rozsáhlé znalosti a zkušenosti s dotačními programy směřujícími k podpoře sportování a klubové aktivity. Naše služby pokrývají cyklus od nalezení vhodného dotačního programu po zpracování žádosti o dotaci.

Nebo využijte službu Premium!

Využijte svých možností naplno.

Služba premium nabízí veškerý komfort služeb, které nabízíme. A ještě mnohem víc.

  • Tréninkové plány
  • Jídelníčky a výživové poradenství
  • Fyzioterapie
  • Ortopedie
  • Tělovýchovné lékařství
  • Psychologická poradan a coaching
  • Vzdělávání
  • Mentorství
  • Sparring

Od 900,- Kč měsíčně